Nadir Temizlik Şirketi – Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Zemin Yıkama

ZEMİN YIKAMA, İSTANBUL

İstanbul’da Zemin Yıkama: Ofis ve yapılarda kararan mermer, parke vb. zeminler ne kadar temizlerseniz temizleyin bir türlü iyi görünmezler. Nadir Temizlik ve elemanları zemin temizliği konusundaki uzmanlık ve deneyimleriyle İstanbul şehrinde Zemin Temizliği konusunda hizmetinizdedir.

Yüzeylerin yapı ve dokuları farklılıklar gösterdiği için cila uygulama şekli ve kullandığımız ilaçlar zemine gore farklılık göstermektedir. İlk olarak her türlü zemin dokusunda taban kir-cila sökücü kimyasal ve makina yardımı ile kirlerinden arındırılır. Kirlerinden arındırılan zemin temiz sui le durulanır, cilaya hazır hale gelen taban çelik ped yardımıyla cilalanır ve cila zemine iyice yedirilir ve bu sayede zeminde cam gibi bir tabaka oluşturularak daha sonra dökülme ihtimali yüksek olan çay, kahve vb. sıvıların zemine geçmesine engel olunur.

İstanbul’da zemin yıkama hizmeti ile Nadir temizlik olarak daima hizmetinizdeyiz. İstanbul’nun Lider Zemin Yıkama Şirketi.

Nadir Temizlik Hizmetleri

Hem Kaliteli Hem De Uygun Fiyata Hizmet

KURUMSAL TEMİZLİK HİZMETLERİ

NADİR temizlik firması, çeyrek asra yakın kurumsal firmalara verdiği temizlik hizmetleri ile güçlü referanslara kavuşmuş olup, tam zamanlı temizlik personeli istihdamı ile liderliğe ulaşmıştır.

BİREYSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Ev temizliği, iş yeri, villa ve malikane temizliği gibi temizlik konularında isteğe bağlı zamanlarda personel istihdamı sağlayan temizlik firmamız garantili ve pratik çözümleri sunmaktadır.

Call Now Button
WhatsApp chat