Nadir Temizlik Şirketi – Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Villa Temizliği

Villa temizliği hizmetini Nadir temizlik şirketi olarak garantili olarak yerine getirmekteyiz. Villa temizliği standart ev temizliklerinin dışındadır. Çünkü villalar genelde 2 ve 3 katlı yapılardan oluşmaktadır. Ve metre kare büyüklükleri 200 metre kare ve üzerinde olmaktadır. Buda ortaya ev temizliğinden daha büyük bir temizlik alanı olarak karşımıza çıkıyor. Villa temizliği hizmetini genel olarak 3-4 ve üzeri deneyimli personeller tarafından sağlamaktayız. Temizlik esnasında maddi hasar oluşmaması için gerekli olan titiz hizmet anlayışı ile hareket edilmektedir.

Villa temizliği hizmetine başlarken doğru bir program eşliğinde iş bölümü yaparak çalışma gerçekleştirmekteyiz. Buna göre personeller camlar, mutfak, banyo ve genel toz alınma diye görevlendirilmektedir. Personellerin başında mutlaka bir yönetici arkadaş yer almaktadır. Ofis temizliğinde taleplere göre boş villa temizliği, inşaat sonrası villa temizliği, tadilat sonrası villa temizliği ve genel villa temizliği hizmetleri verilmektedir.

Nadir temizlik şirketi olarak villa temizliği için bizleri arayarak detaylı bilgi vermeniz durumunda sizler için en ideal fiyat çalışması yaparak teklif sunulacaktır. Villa temizliklerinde personel desteği 3 ve üzeri olmaktadır. Talep edilmesi durumunda gerekli olan malzemeler şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Nadir Temizlik Hizmetleri

Hem Kaliteli Hem De Uygun Fiyata Hizmet

KURUMSAL TEMİZLİK HİZMETLERİ

NADİR temizlik firması, çeyrek asra yakın kurumsal firmalara verdiği temizlik hizmetleri ile güçlü referanslara kavuşmuş olup, tam zamanlı temizlik personeli istihdamı ile liderliğe ulaşmıştır.

BİREYSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Ev temizliği, iş yeri, villa ve malikane temizliği gibi temizlik konularında isteğe bağlı zamanlarda personel istihdamı sağlayan temizlik firmamız garantili ve pratik çözümleri sunmaktadır.

Call Now Button
WhatsApp chat