Nadir Temizlik Şirketi – Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Okul Temizliği

OKUL TEMİZLİĞİ, İSTANBUL

Hijyen konusunda en çok özen gösterdiğimiz kişiler çocuklar olunca Okul Temizliği neredeyse en çok dikkat etmemiz gereken nokta haline geliyor. Nadir Temizlik ve personeli Okul Temizliği konusundaki titizliği ve dikkati sayesinde İstanbul şehrindeki çocuklarımızın daha sağlıklı bir ortamda eğitim-öğretim hayatına devam etmesine profesyonel olarak yardımcı olmaktadır.

Eğitime devam eden okullarda özellikle sınıflar, tuvaletler ve sıralar – oturaklar en çok özen gösterilen noktalardır. Bu noktalar en ince ayrıntısına kadar kaliteli deterjan ve ilaçlarla ekibimiz tarafından sterilize edilir. Kapı, bilgisayar, klima, masa vb yerler tozdan arındırılarak daha sağlıklı bir ortam sunmak için çaba gösterilir.

Okul Temizliği hizmetimizi eğitime devam eden okullarda verdiğimiz gibi inşaat sonrasında da vermekteyiz. Okul inşaat sonrası hizmetlerimizde öncelikle kaba çöpler ekibimiz tarafından uzaklaştırılır.

Havalandırmalar, aydınlatma vb tavanda yer alan elemanların tozu alınır. İç ve dış pencere temizliği en ince detaylarına kadar yapılır.

Tüm kapı ve priz aralıkları silinerek okul inşaat kir ve tozundan arındırılır. En önemli kullanım alanı olan tuvalet ve lavabolar profesyonelce dezenfekte edilir. Taban, merdiven ve asansörler temizlenerek işlem sona erdirilir.

İstanbul okul temizliği hizmetimiz ile Nadir temizlik olarak daima hizmetinizdeyiz. Okul temizliği bizden sorulur : Nadir  Temizlik Şirketi, İstanbul ‘nun lider temizlik firması…

Nadir Temizlik Hizmetleri

Hem Kaliteli Hem De Uygun Fiyata Hizmet

KURUMSAL TEMİZLİK HİZMETLERİ

NADİR temizlik firması, çeyrek asra yakın kurumsal firmalara verdiği temizlik hizmetleri ile güçlü referanslara kavuşmuş olup, tam zamanlı temizlik personeli istihdamı ile liderliğe ulaşmıştır.

BİREYSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Ev temizliği, iş yeri, villa ve malikane temizliği gibi temizlik konularında isteğe bağlı zamanlarda personel istihdamı sağlayan temizlik firmamız garantili ve pratik çözümleri sunmaktadır.

Call Now Button
WhatsApp chat