Nadir Temizlik Şirketi – Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Merdiven Temizliği

İSTANBUL MERDİVEN TEMİZLİĞİ

İstanbul’da Merdiven Temizliği. Nadir Temizlik hizmetleri.

Ofis ve dairelerinize ulaşma yolunuz olan merdivenlerinizin hijyene kavuşması için Nadir Temizlik İstanbul şehrinde hizmetinizde. Merdiven basamakları, trabzanlar ve merdiven boşlukları kötü kokulara ve toza mahal vermeyecek biçimde deterjanlar ve temizlik ekipmanları konusunda uzman ekibimiz tarafından temizlenmektedir.

Merdiven ve merdiven boşluklarının temiz olması özellikle büyük yaşam alanları olan apartman ve iş merkezlerinde kötü kokuların önüne geçilmesi açısından çok büyük önem arz etmektedir.

Merdiven Temizliğinde alanında eğitimli personelle hizmet vermekteyiz. Öncelikle merdiven boşluğu süpürülmekte olup bunun akabinde trabzanların ve asansör kapılarının iç ve dış yüzeylerini ıslak bezle silme işlemi yapılmaktadır. En son olarak da merdiven ve kat aralarına ıslak paspas yapılmaktadır. Bütün işlemler sona erdikten sonra asansör için temizlenmekte ve giriş kapısı ile camı silinmektedir.

Otopark ve bahçede bulunan kaba çöplerin alımı mıntıka temizliği adını verdiğimiz işlemle uygun fiyat ile yapılmaktadır. Bu süreçte kimyasallar ve ekipmanlar Nadir Temizlik tarafından karşılanmaktadır. Merdiven Temizliği fiyat teklifleri ve destek için 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

Nadir Temizlik Hizmetleri

Hem Kaliteli Hem De Uygun Fiyata Hizmet

KURUMSAL TEMİZLİK HİZMETLERİ

NADİR temizlik firması, çeyrek asra yakın kurumsal firmalara verdiği temizlik hizmetleri ile güçlü referanslara kavuşmuş olup, tam zamanlı temizlik personeli istihdamı ile liderliğe ulaşmıştır.

BİREYSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Ev temizliği, iş yeri, villa ve malikane temizliği gibi temizlik konularında isteğe bağlı zamanlarda personel istihdamı sağlayan temizlik firmamız garantili ve pratik çözümleri sunmaktadır.

Call Now Button
WhatsApp chat