Nadir Temizlik Şirketi – Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

İnşaat Sonrası Temizlik

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK, İSTANBUL

İSTANBUL İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK HİZMETLERİ

İstanbul  da İnşaat ve tadilat sonrası oluşan pislik, beton, moloz, harç kalıntıları; fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva, kireç kalıntıları temizlenir.

Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla temizlenip cama uygun kazıyıcı yardımıyla çıkarılır.

Zeminde bulunan boya, alçı, harç gibi kalıntılar önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak, daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizlenir.

Tuvalet, lavabolar ve fayanslar özel ve zararsız kimyasallarla temizlenir.

İstanbul inşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile evinizde tüm pisliklerde çok kısa bir süre içinde kurtulmanız ve tamamen hijyenik bir ortama taşınmanız artık imkansız değil.

İnşaat sonrası temizlikler; taşınma öncesi ve sonrası boş mekanların temizliğini kapsar. Özel ekipman ve malzeme ile yapılabilen istanbul da inşaat sonrası temizliğimize apartman iç kapı önü ve yangın merdivenleri dahildir.

Uygulamalarımız banyo, mutfak, tuvaletler, pencereler, zemin, antre ve duvarlar, kapılar, yatak odası, oturma odası gibi alanların önce kaba tozu temizlenir ve değişik alanlarda değişik kova ve mikro fiber bezler kullanılır. İstanbul İnşaat Temizliğinde Lider Firma

Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde işlerini titizlik ile yerine getirir

Nadir Temizlik Hizmetleri

Hem Kaliteli Hem De Uygun Fiyata Hizmet

KURUMSAL TEMİZLİK HİZMETLERİ

NADİR temizlik firması, çeyrek asra yakın kurumsal firmalara verdiği temizlik hizmetleri ile güçlü referanslara kavuşmuş olup, tam zamanlı temizlik personeli istihdamı ile liderliğe ulaşmıştır.

BİREYSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Ev temizliği, iş yeri, villa ve malikane temizliği gibi temizlik konularında isteğe bağlı zamanlarda personel istihdamı sağlayan temizlik firmamız garantili ve pratik çözümleri sunmaktadır.

Call Now Button
WhatsApp chat