Nadir Temizlik Şirketi – Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Ev Temizliği

EV TEMİZLİĞİ, İSTANBUL

Ev temizliği hizmetinde en önemli nokta hizmet veren firma ile müşteri arasındaki diyalogtur. Ev sahibinin isteği doğrultusunda planlama ve işlemler yapılır.

Ev temizliği; eşyalı ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği temizliği ve tadilat sonrası ev temizliği, gibi alt gruplara ayrılabilmektedir.

EŞYALI EV TEMİZLİĞİ

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır.

Mutfak, banyo, tuvalat, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir.

Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.

Banyo ve tuvalet temizliğinde; Özel ekipmanlar aracılığı ile tüm alanlar dezenfekte edilir; küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır. Fayanslar ve fayans aralarına özellikle dikkat edilir ve genel olarak göze çarpan her detay elden geçirilir.

Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel ekibimiz tarafından özenle temizlenerek hijyenik bir görünüme kavuşturulur.

Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar ilk göze çarpan noktalardır. Buraları başta olmak üzere tüm detaylar gözden geçirilir.

Oda temizliğinde; mobilyalara dikkat edilir ve özen gösterilir. Her mobilyaya yada her eşyaya aynı ekipman uygulanmaz. Temizlenen yerin özelliğine göre en uygun ilaç seçimi yapılır. Oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletlere extra hassasiyet gösterilir.

Halı ve kilim temizliği de oda temizliğimizin bir parçasıdır.

Nadir Temizlik Hizmetleri

Hem Kaliteli Hem De Uygun Fiyata Hizmet

KURUMSAL TEMİZLİK HİZMETLERİ

NADİR temizlik firması, çeyrek asra yakın kurumsal firmalara verdiği temizlik hizmetleri ile güçlü referanslara kavuşmuş olup, tam zamanlı temizlik personeli istihdamı ile liderliğe ulaşmıştır.

BİREYSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Ev temizliği, iş yeri, villa ve malikane temizliği gibi temizlik konularında isteğe bağlı zamanlarda personel istihdamı sağlayan temizlik firmamız garantili ve pratik çözümleri sunmaktadır.

Call Now Button
WhatsApp chat