WhatsApp
Telefon
  • Esenyurt Bağlarçeşme Mah. 1174 sokak No:1/1 Esenyurt / İstanbul
Avcılar temizlik şirketi

Avcılar temizlik şirketi

Hayatımızı sürdürdüğümüz ev, iş yerleri ve çalışma alanlarının temizliği de fazlası ile özen isteyen konular arasında yer almaktadır bu neden ile aynı zamanda sağlığımız içinde dikkat isteyen konular arasında yer almaktadır. Bu konuda yardım alabileceğimiz birçok firmalar olması bizleri yanıltmasın Avcılar temizlik şirketi yılların verdiği tecrübe ile daima en güzel hizmeti sunmaya devam etmektedir.

ev-temizliği

Avcılar temizlik şirketi olarak yaptığımız iş ve çalışmalarımızı sizlere kısaca anlatmaya çalışacağız.

   1: Temizlik firması olarak ev ve fabrika, ofis, okul, hastane, boş bina ve iş yerleri, yarım gün ev temizliği büyük iş yerlerinin temizliğini en ince detayına kadar yaparak sizlere teslim etmekteyiz.

   2: Kullandığımız temizlik malzemelerinin kimyasal içeriği olmadığını sağlığınıza zararlı her hangi malzemelerinin kullanılmadığını bilmenizde fayda vardır.

   3: İş yerlerinizi ve evlerinizi güven ile teslim edebileceğiniz firma olduğumuzu bilmenizde ve seçimlerinizde bu önemli konuyu da göz önüne almanızı da faydası olacaktır.

   4: Kapı pencere zemin gibi özel istekler doğrultusunda yapılacak temizlik çalışmalarımızda bulunmaktadır.

   5: Temizliklerimizi kategori içeriğinde yapabileceğimiz gibi bir bütün olarak da sunmaya devam etmekteyiz

   6: Personellerimizin tecrübeli olması ve işlerinin en güvenilir temiz yapması için eğitimli olduğunu hatırlatmak isteriz. Temizlik esnasında oluşabilecek sorunlara karşılık hasar karşılama özelliğimizin olduğunu hatırlatmak isteriz buda işimizi ne kadar özenerek yaptığımızın bir diğer özelliğidir.

   7: İstediğiniz gün ve saat içerisinde ödeme kolaylığı sağlayarak randevularınıza uygun şekilde hizmet vermeye gayret eden personelimiz ve destek hizmetlerimiz ile yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

   8: Tavan temizliği, zemin cilalama ve bakımı gibi farklı temizlik isteklerinize de çözüm bulabileceğiniz yılların tecrübeli Beylikdüzü temizlik şirketi olarak her sorununuza çözüm bulmaktayız

         Avcılar temizlik şirketi olarak daima müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak hizmet vermeye devam ederken son model temizlik malzemeleri ve maddeleri kullanmayı ilke olarak benimsediğimizi hatırlatmak isteriz. Sadece temizlik olarak düşünmediğimiz işimizi en ince detaya kadar ve sorunsuz olarak teslim etmeye de özen göstermekteyiz bu konuda personelimizin gösterdiği özen ile diama memnun kalışların ve geri dönüşlerin bizler için daha değerli olduğunu bilmenizi isteriz.

Temizlik

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Evet, ev temizlik personellerinin günlük SGK'  Vardır.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.